Crafts DGL 60 - Zvětšovací brýle

Obrázek

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
331598
Výrobce:
Crafts
Kód výrobce:
733-631
Kategorie:
NÁŘADÍ | Zámečnické nářadí
EAN:
8111113315980
Skladem:
0 ks
896 Kč s DPH
740,50 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

Zvětšovací brýle Discovery Crafts DGL 60 jsou doplněny 8 párovými sadami vyměnitelných čoček a dvěma držáky na hlavu – textilní čelenkou a brýlovou obrubou. Díky tomu je tato lupa ideální pro práci s malými předměty, protože její rozměr lze snadno upravit tak, aby vyhovovala každému uživateli. Tato lupa je vybavena osvětlením, takže můžete snadno pracovat i v úplné tmě.

Všechny čočky jsou vyrobeny z polymerového optického skla. Co se týče čistoty a rozlišení poskytovaného obrazu, tato lupa v žádném případě nezaostává za standardním sklem, ale je pevnější a odolnější proti poškození. Tento model bude dobrou volbou pro každého, jehož práce zahrnuje opravy drobných mechanismů, posuzování šperků, identifikaci vad na různém povrchu a mnoho dalšího. V domácnosti může být tato lupa užitečná také při provozování konstruktérského či designérského koníčku, například při výrobě modelů.

K napájení osvětlení jsou potřeba baterie.

Klíčové vlastnosti:

Binokulární lupa pro jemné řemeslné práce
8 možných zvětšení, čočky z polymerového optického skla
Vestavěné LED diody s nastavitelným úhlem
Osvětlení je napájeno bateriemi

Obsah sady:

Zvětšovací brýle
Vyměnitelné čočky – 16 ks (8 sad po 2 čočkách)
Textilní čelenka
Uživatelská příručka a záruční list

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: