CU+ 1185 ROY PZ MED-ONS ANTIBAKTERIÁLNÍ - Dveřní kování na vložku dělené, klika/klika

Obrázek

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
262167
Výrobce:
CU+
Kategorie:
00 Antibakteriální kování
Skladem:
0 ks
3 067 Kč s DPH
2 534,71 Kč bez DPH

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

NEJEN NEMOCNICE A ŠKOLY, ALE I BYTOVÉ DOMY NEBO TŘEBA RESTAURACE PŘEDSTAVUJÍ RIZIKOVÝ PROSTOR Z POHLEDU PŘENOSU VIROVÝCH A BAKTERIÁLNÍCH INFEKCÍ. POCHOPITELNĚ I NA KONKRÉTNÍ MÍSTNOSTI V DOMÁCNOSTECH KLADEME ZÁSADNĚ VYŠŠÍ NÁROKY Z POHLEDU HYGIENY. AMBICÍ ARCHITEKTA I STAVITELE TAK MUSÍ BÝT HLEDÁNÍ ŘEŠENÍ, KTERÁ POMOHOU SNÍŽIT RIZIKO PŘENOSU VIRŮ A BAKTERIÍ A ZLEPŠÍ TAK MIKROBIÁLNÍ KLIMA SDÍLENÝCH PROSTOR.

Konstrukcí či stavebními prvky jistě nevyřešíme chřipkové epidemie, ale správným řešením cirkulace vzduchu, kvalitní klimatizací úroveň budovy z pohledu zdravotní hygieny výrazně zvýšíme.

Jedním z rizikových prvků přenosu bakterií jsou dveřní kování. Dotýká se jich mnoho lidí, ulpívají na nich nejen nečistoty, ale ve významném množství i bakterie. Podle statistiky (Unilever, WC Glorix research) si po použití WC umyje ruce jen 40% lidí. Představa, že například hodinový čistící režim na dveřích toalet benzínových pump nebo restaurací řeší problém s přenosem bakterií a virů, je zcela iluzorní.

V domácnostech se jako nejproblematičtější jeví dveře do koupelen a na toalet. Většinou není možné nebo efektivní použít posuvné bezdotykové dveře. Optimálním řešením je proto použití dveřního kování vyrobeného z antibakteriálních materiálů.

ANTIBAKTERIÁLNÍ KLIKY A MADLA Z CU+
Antibakteriální dveřní kování vyrobené z CU+ (antimikrobiální měď) představuje nejdostupnější a nejefektivnější způsob hubení bakterií přímo na samotné klice. Použitý materiál prokazatelně hubí 99.9% bakterií a zabraňuje tak jejich dalšímu šíření.

HLAVNÍ VÝHODY KOVÁNÍ Z ANTIBAKTERIÁLNÍ MĚDI
je vědecky prokázaná účinnost CU+. Použitý materiál je dokonce výrazně účinnější, než stříbro.
Účinek je nepřetržitý, nezávislý na vnějším prostředí (vlhkost, světlo, atd.)
Klika zůstává účinná i po opakovaném mokrém a suchém oděru a opakované kontaminaci
Přirozená oxidace kliky nesnižuje antibakteriální účinnost.
CU+ je plně recyklovatelný.
Jediný pevný kovový povrch schválený Americkou agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA).

CHARAKTERISTIKA KOVÁNÍ CU+
Kliky CU+ doporučujeme do veřejných prostor, kde ovlivňují mikrobiální klima pro tisíce lidí. Designové i užitné vlastnosti je ale předurčují k širokému využití i v soukromém sektoru - v domácnostech nebo menších kancelářích. Antibakteriální vlastnosti přivítají i rodiče často nemocných dětí, které jsou náchylné k dalším onemocněním. Kliky samozřejmě nepomohou proti alergiím, ale antibakteriální účinek CU+ při použití u domácích koupelen, toalet nebo třeba dětských pokojů představuje jasnou přidanou hodnotu.

Univerzální design vhodný do moderních interiérů.
Technické řešení umožňuje nejen samozřejmou montáž v nových stavbách, ale přímo i jako náhrada dosavadních standardních rozetových kování - místo odmontovaného starého kování namontujete snadno namontujete nové.

Oblé tvary kliky zaručují optimální ergonomii nejen pro ruce dospělých, ale i dětí
K dispozici je rozeta s otvorem pro dózický klíč, cylindrickou vložku i WC zámek, kování je tedy použitelné ve veřejných prostorách stejně jako v libovolných místnostech bytu
pro posuvné dveře nebo sprchové kouty jsou k dispozici dvě varianty madel - 1185 s roztečí 250mm a 475 s roztečí 230mm

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: