DANALOCK 831957 - Inteligentní bluetooth dveřní zámek

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
190632
Výrobce:
DANALOCK
Kategorie:
DANALOCK
EAN:
5712560000059
Hmotnost:
Není k dispozici
Skladem:
1 ks
6 932 Kč s DPH
5 729 Kč bez DPH

Popis

Danalock je bezpečný a inteligentní způsob, jak ovládat svůj zámek na dveřích. Bez nutnosti použití klíče můžete odemykat a zamykat zámek pomocí Smartphonu či tabletu. Umožňuje přístup pro návštěvníky nebo řemeslníky na časově omezenou dobu a monitorování přístupu pomocí záznamu o aktivitě. Různá nastavení umožňují rychlý a nekomplikovaný přístup k domu.
Danalock disponuje funkcí automatického zámku, který dveře automaticky uzamkne, nebo naopak odemkne, a v případě, že zrovna nemáte volné ruce, dokáže dveřní zámek stáhnout tak, že vám bude k otevření stačit pouhé postrčení. V dodávce je i přesto zahrnuto pět klíčů, kterými můžete dveře i nadále z vnější strany odemykat a zamykat. Montáž a instalace je rychlá, snadná a je možná u jakéhokoliv typu dveří. Příslušná aplikace je kompatibilní s iPhone 4s, Android 4.4 a dalšími smartphony. Danalock nevyžaduje extérní napájení, je poháněn bateriemi, které vydrží až dva roky. Aplikace signalizací ohlásí, kdy se baterie blíží vybití.

Výhody:
Nevyžaduje klíč, řízen přes aplikaci
Snadná a rychlá instalace na jakýkoliv typ dveří
Dočasné udělení přístupu návštěvníkům

Vlastnosti
Včetně 4 cylindrických vložek pro přední dveře v různých velikostech (30/40 mm, 30/45 mm a 30/60 mm) a pro pokojové dveře (30/30 mm)
5 klíčů k použití na vnější straně dveří
Připojení přes Bluetooth Smart
Monitoring díky záznamu o aktivitě
Různá nastavení pro odemykání a zamykání
Provoz na baterie (4x CR123A, 3 V)
Kompatibilní s iOS (iPhone 4s či novější) i Android (4.4 a vyšší)

Rozsah dodávky:
Dveřní zámek
Baterie
Doporučujeme

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: