DORMA ED100 Stříbrný - Elektrický automatický horní pohon pro otočné křídlo dveří

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
390285
Výrobce:
DORMA
Kategorie:
POHONY VRAT A DVEŘÍ | Pohony pro dveře | Křídlové
Hmotnost:
2,9 kg
Skladem:
0 ks
29 999 Kč s DPH
24 792,56 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

DORMA ED 100 Stříbrný - Elektrický automatický horní pohon pro otočné křídlo dveří s lištou anebo tlačným ramenem.

Elektromechanický pohon otáčivých dveří ED 100 společnosti dormakaba je pohon pro různé oblasti aplikací. Pohon může být instalován v provedení aktivovaném tlačením se standardní sestavou ramínek, nebo jako provedení aktivované táhnutím s kluznou lištou.

Modulární konstrukce a variabilní rozsah funkcí
Šířka dveří až 1100 mm
Hmotnost dveří až 160 kg
Jednokřídlé a dvoukřídlé otáčivé dveře
Tlačná a tažná verze
Variabilní rozsah funkcí

Kromě rozšířeného krytu nabízí dormakaba také integrovaný koordinátor pro dvoukřídlé dveře se snadnou montáží. Pomocí karty upgrade dormakaba může být funkční rozsah systému přizpůsoben různým verzím dveří. Velký rozsah integrovaných funkcí dále zajišťuje, že může být snadno vybavena většina z možných aplikací.

Režim dveřního zavírače a automatický režim
Uživatelé si mohou zvolit mezi dvěma provozními režimy: dveřní zavírač a automatika. Pokud je nastaven režim Door Closer (zavírač dveří), je pohon ED 100 pro otáčivé dveře optimalizován pro manuální ovládání. S volitelnou funkcí Power Assist je režim dveřního zavírače na míru přizpůsoben převážně manuálně otevíraným dveřím, které vyžadují funkci dveřního zavírače. Zapnutý automatický režim je speciálně vhodný pro převážně automatický přístup zajištěný detektorem pohybu nebo ovládaný tlačítkem.

Řízení při zatížení větrem
Pohon otáčivých dveří ED 100 je vhodný hlavně pro exteriérové dveře, které podléhají různé zátěži v podobě nárazů větru, a pro interiérové dveře, které oddělují místnosti s různými tlaky vzduchu. Pokud je systém v automatickém režimu, monitoruje řízení při zatížení větrem rychlost pohybu dveří a udržuje ji konstantní na přednastavené hodnotě.

Funkce Power Assist
Pohon otáčivých dveří ED 100 s funkcí Power Assist lze aktivovat, když je jednotka v režimu Door Closer (dveřní zavírač). Když uživatel otevře dveře o několik stupňů, začne funkce serva podporovat cyklus manuálního otevírání a automaticky nastaví přednastavenou sílu pro zavírání podle vynaložené síly.

Výhody
Flexibilní konfigurace: Uživatel platí pouze za funkce, které aktuálně požaduje
Nenákladný transport a jednoduchá montáž díky systému se sníženou hmotností
Jednotky s nízkým hlukem díky použití multistavového převodu
Elegantní vizuální vzhled: dormakaba Contur design zajišťuje pro obsluhu výšku pouze 70 mm
Různé funkce zahrnuty ve standardním vybavení

Oblast použití
Pro jednokřídlé a dvoukřídlé otáčivé dveře
Jak tažná verze s kluznou lištou, tak tlačná verze se standardním ramínkem jsou vhodné pro použití u protipožárních a protikouřových dveří
Díky nízkoenergetické a plně energetické verzi je systém vhodný pro automatizaci jak zřídka, tak silně frekventované používané vnitřní a vnější dveře

Napájení 230 V AC +10 % / -15 %, 50 Hz
Rychlost otevření (90°): 4-12 sekund
Rychlost zavření (90°): 5-21 sekund
Pracovní teplota: -15 - +50 °C
Třída ochrany: IP20
Rozměry: 685 x 130 x 70 mm
Hmotnost: 12 kg

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: