ENTRY E QR R1 - Čtečka QR a bar kódů. Výstup Wiegand 26, RS-232. Čtečka je vhodná pro inte

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
550888
Výrobce:
ENTRY
Kategorie:
Přístupové
EAN:
Není k dispozici
Hmotnost:
Není k dispozici
Skladem:
0 ks
9 204 Kč s DPH
7 607 Kč bez DPH

Popis

ENTRY E QR R1 - Čtečka QR a bar kódů. Výstup Wiegand 26, RS-232. Čtečka je vhodná pro integraci a zástavbu. Určena pro použití v interiéru.

Čtečka QR a bar kódů, výstup Wiegand 26, RS-232, vhodná pro integraci a zástavbu, interiérové použití, napájení 5–12 V DC / 250 mA, rozměry 86 x 86 x 48 mm.

Obsluha systému se nejprve rozhodne, zda návštěvníkovi udělí přístup vymezený časovým rozpětím anebo počtem vstupů (průchodů) a kam návštěvníkovi umožní vstup. Zvolené parametry následně zadá do softwaru E QR GEN, ze kterého budou odeslány jak instrukce do přístupových kontrolérů, tak e-mail obsahující „klíčový“ QR kód pro budoucího návštěvníka. Pro případnou zpětnou kontrolu je v softwaru k dispozici přehledná evidence vydaných QR kódů.

Klíčovým prvkem systému je software E QR GEN, který komunikuje přímo s přístupovými kontroléry Entry (E C3-100, E C3-200, E C3-400) a prostřednictvím protokolu TCP/IP jich lze připojit prakticky neomezený počet. Chybět samozřejmě nesmí čtečky QR a čárových kódů Entry E QR R1. Ty jsou připojeny ke kontrolérům a komunikují s nimi přes protokol Wiegand 26. V případě potřeby mohou být do systému jednoduše integrovány i čtečky bezkontaktních karet a elektronických RFID klíčenek.
Doporučujeme

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: