NP12S - Napájecí zdroj pro elektromotorické samozamykací zámky

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
680599
Výrobce:
...
Kód výrobce:
NP12S
Kategorie:
12 voltů
EAN:
8111116805990
Skladem:
2 ks
1 634 Kč s DPH
1 350,41 Kč bez DPH

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

Doplněk ke dveřním uzávěrám G.U Secury Automatic; zdroj napájí dveřní uzávěru napětím 12V a dále se používá k jejímu ovládání.

Použití je nutné tam, kde stávající zdroj neposkytuje požadované napětí, případně výkon a také kde nelze připojit dveřní uzávěru přímo na stávající systém z důvodu rozdílného ovládání.

Zdroj je přímo vybaven vstupem, který se zapojí místo starého elektrického zámku a dále svorkovnicemi pro připojení napětí 230V a uzávěru G.U Security.

Technické parametry:
Rozměry: 15,7 x 8,2 x 5,6 cm
Napájecí napětí 230V 50Hz
Výstupní napětí 12V 50Hz pro napájení uzávěry G.U Security
Maximální výstupní proud 1.6A
Ovládací vstup 5-25V střídavé nebo stejnosměrné napětí
Toroidní transformátor s vysokou účinností
Svorkovnice bez šroubů pro snadnou a rychlou montáž
Vstup i výstup jištěn elektronickými vratnými pojistkami

Zapojení:
Připojení síťového napětí kabelem o max. průřezu 1.5 mm2 do svorkovnice označené 230V. Jednotlivé svorky jsou označeny písmeny L, N a PE. Po zapnutí napájecího napětí se rozsvítí signalizační led označená textem “PWR”. Dveřní uzávěru G.U Secury zapojíme do svorkovnice třemi vodiči dle barevného označení Šedá, Hnědá, Černá. Do ovládacího vstupu, který je označen „Zámek vstup ovl.“ zapojíme kabel, který ovládal původní elektrický zámek. Vstup reaguje na střídavé i stejnosměrné napětí libovolné polarity v rozmezí 5 až 25V.

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: