KESO 8000 40/60 CNS OMEGA2, 3 klíče - Bezpečnostní cylindrická vložka, 4. bezp. třída

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
523374
Výrobce:
KESO
Kód výrobce:
81.E15.100
Kategorie:
CYLINDRICKÉ VLOŽKY | 02 Vložky oboustranné | KESO | 8000 | CNS
Skladem:
0 ks
8 760 Kč s DPH
7 239,67 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

Kromě známých tvarů hlav klíčů je možné objednat klíč nejen trapézového tvaru, ale také v dlouhém a extra dlouhém, tvarově dokonalém provedení s barevnými čepičkami. Barevná škála čítá 18 volitelných barev.

KESO 8000 OMEGA2: DVOJNÁSOBNĚ PATENTOVANÁ BEZPEČNOST.

Profilovaný klíčový doraz s dodatečnou ochranou proti neoprávněnému kopírování, více možností vrtacích schémat a úrovní stupňovitých zářezů skýtá nekonečné množství kombinací. Také díky 3 řadám s 5 aktivními stavítky, které jsou uspořádané ve 13 pozicích v každé řadě, mohou zamykací varianty růst prakticky do nekonečna.

Mimořádně kvalitní a bezpečné cylindrické vložky, vyráběné ve Švýcarsku. Odolávají všem běžným způsobům napadení, včetně úmyslného poškození, např. ucpání otvoru zápalkou (otvor pro klíč je průchodný na obě strany).
Základním materiálem těla vložky je speciální slitina kovu SIDRA metal. Vložka je osazena 15-ti stavítky z kalené oceli ve třech řadách.

Varianty provedení:
Bezpečnostní cylindrické vložky KESO jsou dodávány jako půlvložky, oboustranné vložky a vrchní kulaté vložky do přídavných zámků. Délkově jsou odstupňované po 5 mm. Jednou z dalších velkých předností vložek KESO je možnost složení dle potřeby zákazníka na délku třeba i 200 mm (staré dveře od hradu apod.).
Bezpečnostní cylindrická vložka KESO může být také osazena ozubeným kolečkem pro použití do určitých typů bezpečnostních dveří.

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: