NUKI Keypad 2.0 - Kódovací klávesnice 6 místný kód + čtečka otisků prstů

Obrázek

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
191813
Výrobce:
NUKI
Kategorie:
ELEKTRICKÉ ZÁMKY | 05 Elektromotorické vložky | NUKI
EAN:
9120072081941
Skladem:
5 ks
4 199 Kč s DPH
3 470,25 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

Kódovací klávesnice Nuki 2.0 je dokonalým rozšířením života bez klíčů. Nebezpečné schovávání klíčů pod rohožku patří konečně minulosti!

Vysoká kompatibilita a snadná montáž
Kódovací klávesnice Nuki 2.0 je napájena bateriemi a lze její kombinovat s každým zámkem Nuki Smart Lock*. Přilepí se jednoduše z vnějšku na rám domovních dveří nebo se přišroubuje na stěnu domu. Nejsou potřeba žádné propojovací kabely. Ve spojení s Nuki Bridge můžete přístupové kódy vytvářet i na dálku. Ale i bez internetového připojení je klávesnice Nuki díky Bluetooth 5.0 plně funkční.

Bezpečnost a pohodlí:
6místné přístupové kódy nebo otisk prstu a šifrovaná komunikace zaručují maximální bezpečnost. Do každé klávesnice lze uložit až 200 kódů, resp. 20 otisků prstu v kombinaci s Nuki Smart Lock 3.0 / 3.0 Pro (100 kódů v kombinaci s Nuki Smart Lock 2.0). Každý uživatel dostane jeden individuální přístupový kód, takže v protokolu lze kdykoliv zjistit, kdo a kdy dveře otevřel.

Součástí dodávky je:

1x klávesnice Nuki Keypad 2.0
1x návod
4x AAA alkalické (1,5V)
Montážní materiál

*Upozornění: Zámek je kompatibilní s 2. a 3. generací zámku Nuki Smart Lock.

Video:
%3A%2F%2Fwww.est-shop.cz%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title

Související produkty

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: