SILCA Air4 - Univerzální přijímač pro dálkové ovládání

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
211597
Výrobce:
SILCA
Kategorie:
Bezdrátové přijímače
EAN:
8003737926805
Skladem:
0 ks
1 872 Kč s DPH
1 547,11 Kč bez DPH

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

Univerzální přijímač Air4 představuje optimální řešení pro dálkové ovládání závor, bran či garážových vrat v případě, že je původní řídící jednotka rozbitá nebo zablokovaná. Díky tomuto přijímači otevřete bránu nebo vrata dodaným dálkovým ovladačem Air4, který umožňuje obejít původní systém. Univerzální přijímač Air4 je kompatibilní se systémy Air4 Home a Air4 Home Pro a nabízí kompletní řešení chytrého přístupu.

Řešení ovládání garážových vrat a bran, které šetří peníze i starosti
Vyhněte se drahé výměně. Univerzální přijímač Air4 je ideálním řešením:

když jsou všechny originální ovladače ztracené
když nelze vytvořit další dálkové ovladače, protože byl systém při instalaci zablokován
když je použita zastaralá technologie, která neumožňuje vytváření kopií ovladačů (např. krystalové ovladače)

Víceúčelový: Univerzální přijímač Air4 funguje s automatickými garážovými dveřmi, závorami a posuvnými i klasickými bránami. Také může být použitý k dálkovému zapnutí a vypnutí dalších funkcí - například venkovního osvětlení nebo zahradního zavlažovacího systému.

Pokročilé funkce: Doplňkové funkce zahrnují možnost nastavení času v minutách i sekundách, kdy vypínač funguje - například nastavit dobu, po jakou světlo zůstává rozsvícené.

Vysoce kompatibilní systém s velkou pamětí: Univerzální přijímač Air4 je kompatibilní s většinou originálních systémů a umí se naučit až 280 funkcí dálkových ovladačů. Představuje ideální řešení pro bytové domy nebo firmy se společnými vstupními branami a závorami.

Bez nutnosti programování: Dodávaný dálkový ovladač Silca Air4 je již předprogramovaný a můžete jej ihned začít používat - bez dalšího programování nebo nastavování. Dálkový ovladač využívá vysoce bezpečný plovoucí kód s frekvencí 433 až 868 MHz.

Vhodné při ztrátě všech dálkových ovladačů: Pokud jsou všechny původní dálkové ovladače ztracené nebo poškozené, nové dálkové ovladače Silca mohou být naprogramovány přímo z přijímače.

Flexibilita při přidávání nových funkcí dálkovému ovladači: Dálkový ovladač má naprogramované jedno tlačítko. Zbývající tři můžete využít pro ovládání dalších systémů.

Kompatibilní s Air4 Home: Univerzální přijímač Air4 zajišťuje kompatibilitu s pokročilými technologiemi jako například Silca Air4Home a umožňuje tak otevírání bran, vrat a závor smartphonem.

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: