EUROLOCKS 2800V, STŘÍBRNÝ - Nábytkový zámek se 4-místným kódem, závit průměr 19 mm

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
592230
Výrobce:
EUROLOCKS
Kategorie:
KOVÁNÍ NÁBYTKOVÉ | Zámky mechanické | 11 Kódové
Skladem:
0 ks
1 068 Kč s DPH
882,64 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

EUROLOCKS 2800V, STŘÍBRNÝ - Nábytkový zámek se 4-místným kódem, závit průměr 19 mm

4 číslicový mechanický kombinační zámek, který je ideální pro použití ve školách a na pracovištích. Jednoduchá konstrukce a pohodlné držadlo z něj dělají ideální řešení pro místa, kde se pohybují děti a studenti. Jeho použitím se odstraní rizika ztráty klíčů a použití kombinačního zámku je rovněž efektivní z hlediska nákladů. Konstrukce zámku umožňuje použití téměř ve všech existujících skříňkách.

Kulatý kódový zámek Euro-Locks 2800 - perfektní alternativa k tradičním zámkům na klíče

Mechanický kombinační zámek 2800 zlepší bezpečnost vašeho domova nebo pracoviště. Jde o skvělé zabezpečení kancelářského nábytku s možností použití až 10 000 unikátních uživatelských kódů najednou. Otevřená poloha zámku umožňuje kdykoliv změnit kód . Vybavte své skříně praktickým zámkem, který ochrání vaše cennosti. Pro zvýšení odolnosti proti vloupání je možné vyrobit zámek s přídavnými šrouby s kulatou hlavou - pro tento účel nás před koupí kontaktujte. Základní verze obsahuje šrouby se zápustnou hlavou. Elektronický zámek Euro-Locks je vybaven nouzovým přístupemv případě ztráty nebo zapomenutí kódu a funguje bez ohledu na verzi zámku. Servisní klíč pro poslední použitý kód je k dispozici na vyžádání. Práškově lakované tělo z tlakově litého zinku je vysoce odolné vůči vnějším vlivům. Stříbrná a černá barva kombinačního zámku se bude hodit k většině pracovních stolů zaměstnanců, skříněk ve fitness klubech nebo poštovních schránek. Rychlá a intuitivní montáž zámku s připravenými montážními otvory 19,1 x 16 x 1 mm. Zámek je k dispozici v privátní verzi, základní veřejné verzi a veřejné verzi do vlhkých prostor. Možnost objednat model pro levé nebo pravé dveře.

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: