O firmě

KDO JSME:

Začátky firmy SEZAM.CZ s.r.o. spadají do roku 1991 pod názvem Milan Fejta - Alarm Systém. Firma se od svého založení výhradně specializovala na mechanické zabezpečení objektů. Postupným získáváním zkušeností se aktivity společnosti rozšířily na komplexní mechanické a elektronické bezpečnostní systémy. V současné době, po 15 letech činnosti a stovkách instalací jednodušších i svým rozsahem náročnějších zakázek, máme dostatek zkušeností a znalostí, které dále rozšiřujeme používáním nových technologií a výrobků.

Náš malý, ale velmi pružně a pohotově pracující kolektiv Vám může nabídnout komplexní dodávky a instalace elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, vstupních a docházkových systémů, domácích telefonů a videotelefonů, uzamykacích systémů, bezpečnostních vložek, zámků, kování, závor a rozvorových zámků, dveří, trezorů, mříží, fólií a dalších souvisejících prvků pro zajištění Vašich bytů, kanceláří a provozů. Nabízíme nezávazné zpracování nabídek a rychlou a kvalitní montáž všech našich produktů.

SÍDLO FIRMY:

Najdete nás  v centru Smíchova u Anděla, v ulici Jindřicha Plachty 25, kde je naše prodejna zabezpečovací a komunikační techniky. Prodejna je vzdálená asi 50 metrů od výstupu ze stanice metra Anděl, kde jsou také zastávky tramvají č. 4, 7, 12, 14, 20.

PRODEJNA:

V naší prodejně, naleznete široký sortiment zabezpečovací a komunikační techniky. V prodejně vyrábíme téměř všechny známé klíče a také provádíme gravírování štítků a visaček. 

Otevírací doba: Po - Pá 800 - 1800

sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna

 

sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna sezam.cz prodejna

 

 

Kde nás najdete?