TEDEE SRM - Reléový modul pro ovládání externích zařízení

..

Reálná podoba výrobku se může lišit

Kód zboží:
550923
Výrobce:
TEDEE
Kategorie:
ELEKTRICKÉ ZÁMKY | 05 Elektromotorické vložky | TEDEE | Příslušenství
EAN:
5900168580251
Skladem:
5 ks
1 957 Kč s DPH
1 617,36 Kč bez DPH
TATO CENA JE PLATNÁ JEN PRO AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MNOŽSTVÍ

Popis


Technické údaje, popisy a obrázky výrobků jsou převzaty od výrobců a dodavatelů, kteří si si vyhrazují právo na jejich změnu. Provozovatel e-shopu neručí za tiskové a obsahové chyby na serveru a proto nejsou důvodem k reklamaci výrobku.

TEDEE SRM - Reléový modul pro ovládání externích zařízení.

Tedee Smart Relay Modul je doplňkovým příslušenstvím pro váš stávající ovladač relé. Modul je určen k ovládání vašeho elektronického zámku dveří, garážových vrat, parkovací závory nebo jakýchkoli jiných zařízení, která se odemykají elektrickým signálem.

Relé typu řídicího výstupu NC / NO
Maximální zatížení 6A 24V AC / DC
Může být napájen 12-24V AC / DC
WiFi 2,4 GHz

Zařízení Tedee Smart Relay Module je doplňkovým příslušenstvím pro váš stávající ovladač relé. Modul je určen k ovládání vašeho elektronického zámku dveří, garážových vrat, parkovací závory nebo jakýchkoli jiných zařízení, která se odemykají elektrickým signálem.

Přidání modulu inteligentního relé Tedee vám umožní ovládat vaše zařízení odkudkoli pomocí naší vyhrazené aplikace pro chytré telefony.

Tento modul lze integrovat s online cloudovou platformou. To vám umožní mít dálkové a bezdrátové ovládání chytrého telefonu pro vaše zařízení – bez ohledu na vzdálenost nebo umístění.

Dotaz na zboží

Znaků napsáno: